Internetowy Bazar Opakowań


2017-01-13

Korczowa Dolina Centrum Handlu i Magazynowania

 

Korczowa Dolina Centrum Handlu i Magazynowania posiada do wynajęcia wolne nowoczesne powierzchnie handlowo magazynowe jako dodatkowe miejsce w celu pozyskania klienta.. Inwestycja jest zlokalizowana przy granicy Polska-Ukraina.

Kontakt:
Jacek Chudzio
specjalista ds. najmu
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
GSM: +48 512-447-167
Korczowa Dolina
Centrum Handlu
37-552 Młyny 90

2016-08-01

Poszukiwany producent poduszek powietrznych/wypełniaczy

Firma poszukuje dystrybutorów sprzętu do produkcji poduszek powietrznych/wypełniaczy, które chronią produkt przed przemieszczaniem oraz deformacjami w procesie magazynowania i transportu. Poszukiwani są także dostawcy materiału do produkcji poduszek powietrznych, a także wszelkie firmy działające w branży opakowaniowej i znające rynek opakowań w Polsce. Firma jest zainteresowana nawiązaniem stałej współpracy zarówno w zakresie dystrybucji urządzeń, dostarczania materiałów do pakowania, jak i w zakresie serwisu urządzeń do produkcji poduszek powietrznych/wypełniaczy. 
Przedstawiciele firmy będą obecni na targach TAROPAK w Poznaniu w dniach 26-29 września br. i chcieliby przed targami nawiązać kontakt z firmami, które byłyby zainteresowane potencjalną współpracą i otwarte na rozmowy podczas targów. 

 

 
Kontakt:
Aneta Aleksander
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
tel. + 48 602 705 234

2016-07-25

Poszukiwany producent atomizerów

Firma IPO Sp. z o.o. poszukuję 1000 - 2000 atomizerów o gwincie 20/415. Preferowane w kolorze złotym (mat). Firma zainteresowana jest również ofertą na atomizery przeźroczyste lub białe dla podanych wyżej ilości. 
 
Kontakt:
Anna Gulko
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. + 48 22 100 39 74 wew.470

2016-07-13

Opakowania samopodgrzewające

Firma Oppe Sp. z o.o. poszukuje producenta samopodgrzewających się opakowań

Kontakt:
Jagoda Bazylko
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. +48 22 258 24 65

2016-06-24

Opakujemy Twój biznes!

UM logoUnivest Marketing należy do 3  największych przedsiębiorstw poligraficznych Ukrainy. Od ponad 20 lat drukujemy dla Klientów z Ukrainy, rynków Europy Wschodniej i Skandynawii. Specjalizujemy się w produkcji opakowań kartonowych i blisterowych dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i kosmetycznego, naczyń i opakowań kartonowych dla HoReCa, jednorazowych opakowań kartonowych dla branży fast food i kubków vendingowych oraz usługach magazynowania i co-packingu.

Kontakt (w języku polskim, niemieckim, angielskim lub rosyjskim):

Ewa Kuźnik

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 kubek ommm2