Członkowie Polskiej Izby Opakowań

 
logistic

1 Logistics Żuralski  Sp.z o.o.

Palety plastikowe; higieniczne, EURO H1, eksportowe.
Duże palety plastikowe;
- 120x110, 120x120,
- 130x110, 130x120, 130x130,
- 140x110, 140x120, 140x140,
- 150x100x 150x120, 150x150,
- 160x120, 160x140, 160x160,
- 180x120, 180x140 cm.  i inne wymiary.
Skrzyniopalety plastikowe, skrzyniopalety i pojemniki
składane, przekladki chłodnicze, skrzynki KLT.
Palety i pojemniki stalowe, nierdzewne i aluminiowe.
Palety, pojemniki i stojaki dla motoryzacji (automotive).
Palety  VW 0012, VW 114003, VW 0001, VW 111820 i inne.
Certyfikaty ISO 9001, SGS, PZH.

Włynkówko 20
76-200 Słupsk

www.1logistics.com.pl

 

   
AKPUD logo

AKPUD Sp. J A.M.P. Królak

Firma oferuje: pudła klapowe i fasonowe z tektury litej i falistej; nadruki fleksograficzne i sitodrukowe na opakowaniach; tekturę falistą 3- i 5-warstwowa o falach B, C, E oraz BC; tekturę lita biała lub szara oraz, dodatkowo, wyposażenie opakowań- kratownice, obwoluty, przekładki; pudełka na pizze, ciastka, torty; palety na jabłka; tekturowe łubianki na truskawki; koszyczki na maliny; kaszerowanie tektury; doradztwo w zakresie projektowania opakowań.

 

ul. Wspólna 33
05-300 Stojadła k/Mińska Mazowieckiego
 
 

    
 artbox logo

ART BOX Sp. z o.o.

Firma oferuje: puszki metalowe (stalowe i aluminiowe) o różnych, także nietypowych, kształtach i rozmiarach; specjalne puszki hermetyczne na kawę i herbatę (o charakterystycznym zamknięciu) oraz puszki z wieczkiem (na przyprawy, słodycze). Oferta obejmuje też zdobienia puszek lakierami klinkierowymi, UV, soft-touch i tłoczeniami

ul. Kiełczowska 64 b
51-315 Wrocław
 
 

  
arctic logo

ARTIC PAPER Kostrzyn S.A.

Arctic Paper Kostrzyn S.A.  to nowoczesne przedsiębiorstwo i jednocześnie  największy producent papierów offsetowych w Polsce oraz drugi co do wielkości producent papierów graficznych.
Dzięki wysokiej jakości produktów oraz oferowanych usług Arctic Paper Kostrzyn S.A.  zdobył silną pozycję na rynku polskim A obecnie 70% sprzedaży eksportuje do takich krajów, jak: Niemcy, Wielka Brytania, Francja i Włochy.

 

ul.Fabryczna 1
66-470, Kostrzyn nad Odrą
 
 

    
basf logo

BASF Polska Sp. z o.o.

Portfolio BASF w Polsce obejmuje chemię przemysłową, tworzywa sztuczne, środki ochrony roślin, chemię budowlaną (w tym domieszki do betonu), lakiery oraz katalizatory samochodowe. Funkcjonują tu m.in. zakłady w Środzie Śląskiej koło Wrocławia (katalizatory) i w Myślenicach koło Krakowa. Jesteśmy w Polsce partnerem firm z bardzo wielu gałęzi przemysłu. Zatrudniamy tu blisko 700 pracowników, a obroty grupy w Polsce w 2015 roku wyniosły 760 milionów Euro. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dążącą do lepszej ochrony klimatu, promującą inteligentną energię (smart energy) i popularyzującą edukację chemiczną.

Al. Jerozolimskie 154
02-326 Warszawa

www.basf.pl


 
 
 boral logo

BORAL PPHU

Firma oferuje tworzywa sztuczne konstrukcyjne i dekoracyjne: PA Poliamid; POM Poliacetal; PET Politereftalan etylenu; PE Polietylen; PP Polipropylen; PCV Polichlorek winylu; PTFE Policzterofluoroetylen; PVDF Polifluorek winylidenu; PU Elastomer poliuretanowy; PC Poliwęglan; PLEXI Polimetakrylan metylu; HIPS Polistyren wysokoudarowy; ABS Akrylonitrylo-butadiono-styren; TCF Płyty bawełniano – fenolowe; PCF Płyty papierowo – fenolowe; TSE Płyty szklano – epoksydowe; SILIKON.

ul. Sandomierska 11
61-351 Poznań

www.boral.pl 

 
 
 


cpd logo m

Circular Packaging Design Sp. z o.o. 

Proponujemy nowe, zaprojektowane przez nas rozwiązania, zgodne z założeniami UE i spójne z ogłoszoną w styczniu 2018 roku przez Unię Europejską „Strategią dla tworzyw sztucznych”. W ramach naszej działalności nie tylko rozwijamy autorskie rozwiązania, ale również współpracujemy z naszymi partnerami przy przeprojektowaniu istniejących opakowań, tak, aby przy zachowaniu ich dotychczasowych właściwości i funkcji, były równocześnie zgodne z wytycznymi GOZ.
ul. Tamka 16
00-349 Warszawa


 

 
cobico

COBICO Sp. z o.o.

Wykonuje badania opakowań metalowych, materiałów do ich produkcji oraz tworzyw sztucznych, określając ich przydatność do stosowania. Zajmuje się doborem materiałów do produkcji opakowań oraz doborem opakowań do produktów spożywczych. Nadaje certyfikaty na wyroby i surowce do produkcji opakowań do żywności.

Przebieczany 529
32-020 Wieliczka
tel. 12 630 90 90
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

www.cobico.pl 

 

 
 
COFFEE logo

Coffee Service Sp. z o.o.

Firma ma w swojej ofercie opakowania foliowe termozgrzewalne zadrukowane i bez zadruku (torebki płaskie, torebki i worki z fałdą boczną, saszetki, saszetki Doypack), oraz opakowania BIOdegradowalne wykonywane z surowców odnawialnych. Jest producentem maszyn i urządzeń (automatów pakujących, automatów formująco-dozujących, automatów do gotowych torebek, kartoniarek, dozowników wagowych kombinacyjnych, dozowników wolnostojących, transporterów, podajników, odbiorników, zgrzewarek, mieszarek oraz pełnych linii prażalniczych, pieców i urządzeń wspomagających do prażenia: kawy, orzechów i ziaren

ul. Niemcewicza 26/ U7
02-306 Warszawa
 

 
Dankan

DANKAN Packaging Sp. z o.o.

Dankan Packaging jest firmą rodzinną z wyłącznie polskim kapitałem. Wiodącym naszych działań jest zaopatrywanie przedsiębiorstw i zakładów przemysłowych spożywczych i chemicznych w opakowania metalowe i szklane do produkcji seryjnej. Istotnym składnikiem naszej aktywności jest personalizacja opakowań. Dzięki znacznemu doświadczeniu w sektorze B2B, precyzyjnie realizujemy zamówienia, po przez dostawę właściwego typu opakowania. Na szczegółowe wymagania klientów staramy się odpowiedzieć dobrze dobranym opakowaniem. .

Wola Dębińska 431
32-852 Dębno
 
 

 
dekorglass logo

DEKORGLASS Działdowo S.A.

Nasza firma jest alternatywą dla rewolucyjnego, innowacyjnego i kreatywnego rynku zdobienia szkła. DEKORGLASS oferuje oryginalne opakowania. Prawie 20-letnie doświadczenie pomaga nam lepiej zrozumieć oczekiwania naszych klientów. 
Oferujemy nie tylko nowatorskie rozwiązania w dekoracji szkła, ale przede wszystkim oferujemy doradztwo oraz indywidualne podejście, spełniające Państwa oczekiwania.
Od początku 2015 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o konsultacje z zakresu DESIGN, projektowanie oraz wizualizacje 3D, aby przyspieszyć proces wdrożenia.
Możemy dekorować butelki w pojemnościach  od 4 ml do 12 000 ml. Oferujemy szeroki wachlarz technologii. Miedzy innymi:
- malowanie wodne
- Hot stamping
- sitodruk
- metalizacja
- aplikacja kalki
- matowanie chemiczne
- wypalanie laserem
- ink jet 

ul. Grunwaldzka 35
13-200 Działdowo
 
 


dnb logo

DNB Bank Polska

Grupa DNB posiada globalną strategię na finansowanie spółek z sektora opakowań obsługiwanych przez biura DNB w Oslo, Sztokholmie, Helsinkach, Londynie w Nowym Jorku.
Celem DNB Polska jest nawiązanie długotrwałej relacji ze spółkami działającymi w  tym sektorze i bycie partnerem finansowym pierwszego wyboru.
Sektorowi opakowań dedykujemy w szczególności następujące rozwiązania:

 • kredyty na działalność bieżącą oraz kredyty "szyte na miarę"
 • finansowanie M&A,
 • wykupy lewarowane,
 • projekty inwestycyjne,
 • finansowanie dostawców (vendor financing) produkujących urządzenia dla sektora opakowań,
 • zarządzanie gotówką (cash management)
ul. Postępu 15 C
02-676 Warszawa

www.dnb.pl

 


DS24 logo

DRUK SERWIS 24 Sp. z o.o.

Nasza firma to przede wszystkim:

 • najwyższej jakości materiały eksploatacyjne
 • kompleksowa obsługa w zakresie drukarek atramentowych
 • wysokiej jakości materiały do przemysłowych urządzeń drukujących
 • konkurencyjne ceny produktów i usług.

Klienci, którzy nawiązują z nami współpracę stają się naszymi stałymi klientami, z którymi kooperacja pozwala na utrzymanie urządzeń w pełnej sprawności przy zachowaniu optymalnych kosztów eksploatacji.

ul. Czackiego3/5
00-043 Warszawa

www.drukserwis24.com.pl

 

 
ECOR Product logo

ECOR Product Sp. z o.o.

Ofertę firmy stanowią folie: ECOR FPO Wrap; ECOR FPO Leaf; aluminiowo-pergaminowe; aluminiowe; LDPE; barierowe PA/PE; PP i OPP; worki barierowe termokurczliwe; pergamin i mix Papier+PE; platynki aluminiowe i z ECOR FPO Leaf.

ul. Lipowa 6A
62-060 Stęszew
 

 

 

  
ekopack logo 

EKOPACK Sp. z o.o.

Produkuje opakowania z tworzyw sztucznych: jednorazowe (dla gastronomii), foliowe (worki i torby PP, Ad Star®, LDPE i HDPE), wtryskowe (wiadra, bańki, skrzynki, beczki); opakowania tkane: worki jutowe i raszlowe; opakowania papierowe: worki i torby papierowe, kartony tekturowe, tekturę (falista 3 i 5 warstw, B, C, E; lita). Oferuje także zadruk pięcioma kolorami.

ul. Gajowa 1
62-510 Konin
 
 

 
ela logo 

ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o.

W ofercie firmy znajduje się:
 • Produkcja folii polietylenowej - moletowanie; druk szerokoformatowy;  zgrzewanie kapturów
 • Drukowanie fleksograficzne - konfekcjonowanie; laminacja; przygotowanie farb
 • Produkcja worków - worki w roli; worki wicket; worki proste
 • Perforowanie - laserowe; makro; mikro na gorąco
Firma produkuje folie stosowane w przemyśle spożywczym, do pakowania produktów chemicznych, do pakowania karmy dla zwierząt, do pasteryzacji, do sterylizacji, do pakowania chusteczek higienicznych, do pakowania papieru toaletowego i wielu innych zastosowań.

Ostrów 4
05-430 Celestynów

www.ela-folie.com.pl

 

 
ENTRO

ENTRO Holdings Sp. z o.o.

Dostarczamy urządzenia do kontroli ładunku elektrostatycznego: jonizacji/dejonizacji oraz urządzenia umożliwiające oszczędzania sprężonego powietrza.
Urządzenia te stosowane są do: 

 • do wzmacniania strumienia sprężonego powietrza;
 • tworzenia kurtyny powietrznej - systemy noży powietrznych JetStream
 • czyszczenia wyrobów z tworzyw sztucznych, również w strefie EX;
 • czyszczenia wstęgi;
 • czyszczenia opakowań (słoiki, puszki) - czyszczenie zjonizowanym powietrzem IonRinse ™;
 • czyszczenia i separacji płyt przed termoformowaniem

Dostarczamy również termoformierki laboratoryjne i edukacyjne.
Te małe termoformierki stosowane są  do testowania nowych konstrukcji folii, w tym  folii biodegradowalnych.
Dostarczamy również mini wtryskarki do badania granulatów.

Al. Wilanowska 91 lok. 6
02-765 Warszawa 

www.entro.com.pl

 

 
 Dunapack logo

EUROBOX Polska Sp. z o.o.

Produkcję firmy stanowią opakowania klapowe i fasonowe, klejone wielopunktowo z tektur: trójwarstwowych (z falą B, C i E) oraz pięciowarstwowych (z falami BC i EC); z papierów makulaturowych i z papierów z włókien pierwotnych; z papierami barierowymi, odpowiednimi do bezpośredniego kontaktu z żywnością; z taśmą zrywającą, ułatwiającą otwieranie opakowań; pre-print, czyli wyprodukowane z wcześniej zadrukowanym papierem zewnętrznej warstwy pokryciowej.

Przesiadłów 1
97-225 Ujazd

www.eurobox.com.pl

 
 

 
folpol logo

FOLPOL Zbigniew Mitura

Firma FOLPOL produkuje jednowarstwowe i dwuwarstwowe folie LDPE i worki LDPE wykonywane rolo matem, pojedynczo ze zgrzewami dolnej lub bocznej krawędzi.

ul. Energetyków 5
20-447 Lublin
 
 

 
Formika prostokat2 dark

FORMIKA Sp. z o.o.

Firma oferuje: wieczka aluminiowe; saszetki kosmetyczne; etykiety IML; folie polipropylenowe; wieczka aluminiowe dla przemysłu mięsnego; obwoluty na mydło; opakowania z papieru dla przemysłu spożywczego; opakowania na przyprawy; mixpap; alupet; opakowania do blistrów farmaceutycznych.

ul. św. Jerzego 9
05-808 Parzniew
 

 
FPS logo

FPS Polska Sp. z o.o.

Firma FPS Polska Sp. z o.o. posiada szeroką ofertę opakowań metalowych, ktorą można poszerzyć o ofertę  partnerow z grupy ICE S.E. Do oferowanych produktów należą: puszki cylindryczne pod dekiel, puszki cylindryczne pod korek, puszki cylindryczne 2 częściowe (szpachlowe), kanistry stożkowe pod korek,wiadra/hoboki stożkowe z zamknięciem dźwigniowym, wiaderka cylindryczne pod dekiel z plastikowym uchwytem, opakowania 2 komponentowe, wykonywanie litografii, zamkniecia koronowe typu pry-off 

ul. Smaków 4
49-318 Skarbimierz Osiedle
 


FUTAMURA LOGO RGB

FUTAMURA UK

Japoński producent tworzyw sztucznych FUTAMURA CHEMICAL Co. oferuje rynkowi na świecie m.in. folie celulozowe Celofan i NatureFlex. Folie te produkowane są z nienaruszającej równowagi ekologicznej masy celulozowej otrzymywanej ze ścieru drzewnego pochodzącego z drewna pozyskiwanego ze specjalnych, certyfikowanych plantacji. Folie te wypełniają lukę jaka istnieje na rynku opakowaniowym pomiędzy papierem, a foliami z tworzyw sztucznych. Mają one przezroczystość i połysk folii z tworzyw sztucznych, natomiast zachowanie na maszynie i niektóre właściwości typowe dla papieru.
ul. Winiarska1
60-654 Poznań
 


Georg UTZ

Georg UTZ Sp. z o.o.

Firma ma w swojej ofercie kompletne systemy do transportu i magazynowania wykonane z tworzyw sztucznych. Pojemniki na części techniczne i do składowania w stosie; Pojemniki oszczędzające powierzchnię; Palety i Euro palety; Skrzyniopalety; Wózki transportowe; Pojemniki na materiały niebezpieczne, antyelektrostatyczne ESD i specjalnego przeznaczenia.

ul. Nowowiejska 34
55-080 Kąty Wrocławskie
 


Graham PP

Graham Packaging Poland Sp. z o.o.

Firma oferuje opakowania sztywne z tworzyw sztucznych wykonywane metodą wtryskową, z przeznaczeniem dla branż: spożywczej (żywność, napoje); chemicznej (chemia przemysłowa i do użytku domowego); farmaceytycznej i kosmetycznej.

ul. Żelazna 32
05-071 Sulejówek-Miłosna
 

 
Green Pack logo

GREEN PACK Tadeusz Szymanek

Firma oferuje pojemniki, tacki i kubki z tworzyw sztucznych na żywność świeżą i mrożoną; folie: stretch, PP, PS, PVC, PE, poliolefinowe, LDPE, HDPE; naczynia i sztućce jednorazowego użytku z tworzyw sztucznych, opakowania typu fastfood.

ul. Długa 14
Wierzchowisko
42-233 Mykanów k/ Częstochowy
 

 

Grupa INCO

GRUPA INCO S.A.

Firma produkuje: butelki, kanistry i słoiki (PEHD, PET) do konfekcjonowania produktów chemii gospodarczej; kosmetyków; artykułów spożywczych; chemii motoryzacyjnej; chemii budowlanej.

ul. Wspólna 25
00-519 Warszawa
 
 
 
 


 
 
hlp Logo 300dpi
 
 

HLP Clear Packaging Products 

HLP Klearfold globalny producent opakowań składanych PET.
Firma oferuje szeroką gamę wysokiej jakości wysokiej jakości materiałów nadających się do recyklingu oraz rozległy i często wyłączny zakres możliwości druku. Nowości w ofercie firmy a także zaplecze techniczne sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Mercurion 28
6903PZ Zevenaar
Netherlands


 
 


hurmak eco250 plastik enjeksiyon makinasi 1 400x300 1

 

HURMAK POLSKA Sp. z o.o.

Hürmak Polska jest wyłącznym przedstawicielem firmy HÜRMAK w Polsce, tureckiego producenta wtryskarek do tworzyw sztucznych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę maszyn:

 • wtryskarki z kolanowym systemem zamykania serii ECO o mocy zamykania od 100 do 750 ton,
 • dwupłytowe maszyny serii ZENITH z siłą zamykania od 200 do 1000 ton a na zamówienie jesteśmy w stanie skonstruować wtryskarki nawet do 3000 ton,
 • wtryskarki z systemem do wtrysku wielo-komponentowego,
 • wtryskarki niskociśnieniowe do klejów termotopliwych,
 • maszyny do bakelitu, PVC, PET,
 • roboty kartezjańskie serii ZEPHYR pracujące w układnie trzy i cztero-osiowym
ul. Kościuszki 5
78-320 Połczyn Zdrój

www.hurmak.pl

 


Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych podst pelna

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych 

Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz. Potencjał naukowo-badawczy Instytutu oparty jest na dyscyplinach, w których posiada on silne zaplecze naukowo-badawcze, udokumentowaną pozycję naukową i innowacyjną na rynku krajowym i zagranicznym oraz długoletnie doświadczenie i praktykę wdrożeniową. Przedmiotem działalności podstawowej ŁUKASIEWICZ - IBWCh są:
 • włókna chemiczne obejmujące produkcję, przetwórstwo, modyfikację włókien: syntetycznych, sztucznych, specjalnych,
 • biopolimery obejmujące produkcję, przetwórstwo, modyfikację surowców odpadowych
  i produktów ubocznych tj.: keratyna, celuloza, skrobia, chitozan, biomasa, syntetyki,
 • biomateriały obejmujące produkcję, przetwórstwo, modyfikację biomateriałów przeznaczonych do celów medycznych i rolniczych.
Z dniem 01 stycznia 2020 r. nastąpiło włączenie Sieć Badawcza Łukasiewicz - COBRO Instytut Badawczy Opakowań do struktur organizacyjnych Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytutu Biopolimerów i Włókien Chemicznych.

ul. Marii Skłodowskiej-Curie 19/27
90-570 Łódź

www.ibwch.lodz.pl
www.cobro.org.pl 

  
hamilton logo

J.S. HAMILTON Poland S.A.

Akredytowane laboratorium badawcze opakowań i materiałów opakowaniowych. Laboratorium oferuje kompleksową obsługę zleceń obejmującą wykonanie badań, doradztwo prawne i techniczne, interpretację otrzymanych wyników oraz szkolenia.
Szeroka oferta badań opakowań z tworzyw sztucznych, papierowych i tekturowych oraz opakowań wykonanych z innych materiałów.

ul. Chwaszczyńska 180
81-571 Gdynia 

www.hamilton.com.pl

 

 
kartonex

KARTONEX Sp. z o.o.

Produkuje: tektury faliste szare i bielone, 3 i 5 warstwowe; papiery workowe szare i bielone, standard 60 i 70 g/m2, papiery powlekane 60+10 PE; papiery torebkowe siarczanowe szare i bielone 40 g/m2.

ul. Leśna 4B
23-300 Krasnystaw

www.kartonex.pl

 
 

 
Klar Glass

KLAR Glass Sp. z o.o.

KLAR Glass jest producentem bezbarwnych opakowań szklanych dla przemysłu spirytusowego oraz spożywczego. Opakowania produkowane są na nowoczesnych liniach produkcyjnych w  zakładach produkcyjnych w Pobiedziskach koło Poznania, oraz w Poniewieżu na Litwie. KLAR Glass oferuje kompleksowe wsparcie przy kreacji nowego opakowania o indywidualnym kształcie i specyficznych wymaganiach.

ul. Fabryczna 4
62-010 Pobiedziska

www.klarglass.pl

 

 
marex logo

MAREX Stanisław Gołębiewski

Oferuje szeroką gamę opakowań kartonowych wykonanych z tektury 2, 3, 4 i 5 warstwowej o różnych parametrach wytrzymałościowych. Na życzenie Klienta opakowania drukuje metodą fleksograficzną lub kaszerowane z nadrukiem offsetowym. Produkuje również standy. Ma własny Dział Konstrukcyjny i zapewnia konsultacje technologiczne, aby zapewnić klientowi doskonałe rozwiązanie spełniające jego wymagania.

Goworki 43
07-410 Ostrołęka
 

 
MarteX

MARTEX

Produkuje kontenery ARBO z tworzyw sztucznych służące do transportu i obsadzania sadzonek drzewnych. Oferuje szeroką gamę produktów i akcesoriów ogrodniczych.

ul. Sucha 3
05-402 Otwock
 

 
mtp nowe logo

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Międzynarodowe Targi Poznańskie to ośrodek targowy nr 1 w Polsce i Europie Środkowo – Wschodniej. To duma Poznania, miejsce zlokalizowane w samym jego sercu. To także najnowocześniejsze w Polsce, profesjonalnie przygotowane tereny targowe, gdzie odbywają się topowe wydarzenia branżowe, goszczące ponad 700 tysięcy odwiedzających rocznie na ponad 100 imprezach targowych.
Należą one do Grupy MTP będącej marką parasolową działającą na terenie całego świata. Jej domena działania jest o wiele szersza i obejmuje nie tylko targi, ale też megaeventy, koncerty, zawody sportowe, spotkania firmowe oraz wiele usług towarzyszących, których potrzebują firmy i uczestnicy, by prowadzić biznes, promować się czy po prostu bawić. My wiemy, jak to dla naszych klientów zorganizować. Dlatego motywem przewodnim naszej firmy staje się hasło: Grupa MTP. Dobrze zaprojektowane wydarzenia.

ul. Głogowska 14
60-734 Poznań
 

 
multifarb logo

MULTIFARB Sp. z o.o.

Oferuje: opakowania tekturowe z tektury falistej o 3 warstwach (B, C, E) lub 5 (BC, BE); zadruk metodą fleksograficzną. Specjalizuje się w opakowaniach dla przemysłu spożywczego. Produkuje opakowania do bezpośredniego kontaktu z wyrobami spożywczymi pokryte wewnątrz foliami metalizowanymi w tym opakowania pizzy, ciast, ciastek tortów, mięsa i jego przetworów. Materiał na te opakowania jest produkowany w oparciu o własne rozwiązania technologiczne chronione patentem. Produkuje opakowania zbiorcze i jednostkowe z wielokolorowym nadrukiem dla wielu gałęzi przemysłu w tym opakowania na materiały niebezpieczne. Na produkowane opakowania posiada szereg certyfikatów i atestów.

ul. Handlowa 4
35-103 Rzeszów
 

 
O I logo

O-I Produkcja Polska S.A.

Owens-Illinois, Inc. (NYSE: OI) to największy na świecie producent opakowań szklanych, z którego produktów korzystają największe firmy z sektora napojów i artykułów spożywczych. W 2016 roku przychody  O-I wyniosły 6,7 mld USD. Spółka zatrudnia ponad 27 000 osób w 79 zakładach w 23 krajach a jej główna siedziba znajduje się w Perrysburgu, w amerykańskim stanie Ohio. O-I dostarcza bezpieczne, ekologiczne, wolne od wad i budujące markę swoich klientów opakowania na rosnącym rynku opakowań szklanych.
W Polsce O-I posiada dwie huty szkła w Jarosławiu i Poznaniu (Antoninek), a także europejskie centrum usług biznesowych (O-I Business Service Center), które zarządza scentralizowanymi usługami administracyjnymi dla działalności O-I w Europie. O-I w Polsce zatrudnia blisko 850 osób.

ul. Morawska 1
37-500 Jarosław
 

 
opakofarb

OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.

Produkuje metalowe: puszki cylindryczne z wieczkiem wciskanym o pojemnościach od 0,4 l 1,2 l; wiadra stożkowe z wieczkiem wciskanym w pierścień o pojemnościach od 2,5 do 7,0 l; kanistry cylindryczne o pojemnościach od 0,4 l do 7,0 l oraz stożkowe o pojemnościach od 10,0 l do 20,0 l.

ul. Duninowska 7
87-800 Włocławek
 

 
opakowanie logo
OPAKOWANIE Miesięcznik Techniczno-Ekonomiczny
wydawnictwo: Alfa-Print

Oferujemy dodatki modyfikujące oraz surowce dla przetwórców tworzyw sztucznych i gumy, producentów asfaltu i finalnych użytkowników, poszukujących wartości dodanej dla swoich produktów.

ul. Mazowiecka 12, p.8
00-048 Warszawa 

www.opakowanie.pl

 

 
European Media Packaging

PACKAGING POLSKA
wydawnictwo: European Media Group

Miesięcznik przemysłu opakowaniowego zawierający informacje o branży opakowań. Przeznaczony dla kadry kierowniczej i pracowników firm opakowaniowych

ul. Fredry 1/18
61-701 Poznań
  

 
packservice logo

PACKSERVICE Ltd Sp. z o.o.

Oferuje: folie polipropylenowe i polietylenowe, nieorientowane „cast” w grubościach od 10 do 130m., w taśmie i półrękawie; folie mikroperforowane w grubościach od 15 do 50 na podłożu CPP, CPE, BOPP; folie BOPP w grubościach od 25 do 40mm; nadruki do 8 kolorów, na wszystkich oferowanych foliach.

ul. Utrata 32
98-100 Łask
 

 
pakmar logo

PAKMAR Sp. z o.o.

Oferuje: Folie opakowaniowe- wielowarstwowe, na bazie folii AL., biodegradowalne; Tacki, torebki próżniowe i folie wieczkowe; Urządzenia- zgrzewarki; maszyny pakujące; "gorące stoły"; tunele obkurczające; aplikatory etykietujące.

ul. Kajakowa 1
02-838 Warszawa
 
 


 
paktrend logo
 

PAK-TREND Z. Witkowski, P. Witkowski Sp. J.

Firma PAK-TREND powstała w 1989 roku, co się przekłada na nasze doswiadczenie w projektowaniu i budowie maszyn i urzadzeń. Nasze maszyny pracują na terenie Polski jak również za granicą, gdzie znajdują coraz szersze grono odbiorców. Dzięki prostej obsłudze oraz dbałości o jakość wykonania połączonej ze sprawnie działającą obsługą serwisową i umiarkowanymi cenami zapewniamy pełną satysfakcję naszym Klientom. Pozostajemy stale otwarci na nowe pomysły, a stalekierowane do nas zapytania są impulsem do dalszego rozwoju i poszukiwań.
Łosie 27
05-250 Radzymin

www.pak-trend.pl

 

 
pirlo logo

PIRLO Poland Sp. z o.o.

Firma produkuje opakowania metalowe dla różnorodnych zastosowań: pojemniki na farby, lakiery, rozcieńczalniki, kleje, farby drogowe, jak również na artykuły spożywcze, kosmetyki, artykuły farmaceutyczne, w tym też na produkty wodorozcieńczalne.
Szeroki asortyment oferowanych produktów obejmuje m.in.: puszki z wieczkiem wciskanym w pierścień, z atestem RID/ADR, o poj. 200 ml do 5000 ml; butelki pod korek, z atestem UN, o poj. od 200 ml do 1500 ml; puszki z wieczkiem wciskanym w pobocznicę, tzw. „szpachlówki”, 150 ml do 1800 ml; wiadra i hoboki z atestem RID/ADR, o poj. od 8 l do 25 l zamykane obręczą zaciskową;hoboki z wiekiem koronowym, 12 l do 20 l, z atestem RID/ADR;puszka sztaplowana, o śr. 99 mm, gdzie spód puszki „wskakuje” w wieczko puszki stojącej poniżej.

Działki Suskowolskie 78
26-670 Pionki
 

 
plast service pack

PLAST SERVICE PACK Sp. z o.o.

Produkuje pojemniki i wiadra różnokształtne z tworzyw sztucznych. Oferuje: wykańczanie opakowań metodą In Mould Labelling; zadruk opakowań metodami sitodrukową i offsetową.

Al. Krakowska 96a,
Kolonia Warszawska
05-552 Wólka Kosowska
 

 
polfol logo

POLFOL Marek Banasik

Podstawowym celem działalności Przedsiębiorstwa Produkcyjno Handlowego POLFOL jest produkcja wyrobów z folii zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów oraz usługowe konfekcjonowanie w produkowanych opakowaniach. Dbamy o to, aby nasz Klient był w pełni zadowolony z naszych wyrobów.

ul. Foliowa 8
26-001 Masłów
 
 


pioiro logo

Polska Izba Odzysku i recyklingu Opakowań

Polska Izba Odzysku i Recyklingu Opakowań to organizacja samorządu gospodarczego, zrzeszająca producentów opakowań, ich klientów oraz podmioty zajmujące się gospodarką odpadami.
PIOIRO reprezentuje grupę przedsiębiorców, na których nałożony jest obowiązek zbierania, odzysku, recyklingu i unieszkodliwiania opakowań wielomateriałowych oraz po środkach niebezpiecznych. W ramach porozumień zawartych z marszałkiem województwa PIOIRO organizuje system gospodarki odpadami.

ul. Zachodnia 70
90-403 Łódź

www.pioiro.pl

 

 
pomona logo

POMONA Company Ltd Sp. z o.o.

Jesteśmy jedynym polskim producentem podkładek absorpcyjnych do mięsa, drobiu, ryb oraz owoców, w tym również, innowacyjnych na skalę europejską, podkładek specjalnego przeznaczenia zapewniających najwyższą jakość i świeżość pakowanych produktów. Drugim kluczowym działem jest dział saszetek, w którym produkowane są chusteczki nasączane różnego przeznaczenia oraz świadczona jest usługa konfekcjonowania do saszetek kosmetyków, produktów medycznych oraz żywności na zlecenie innych podmiotów.

ul. Limanowskiego 49 A
96-300 Żyrardów
  

 
ptak logo

Ptak Warsaw Expo Sp. z o.o.

Ptak Warsaw Expo –  Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe o powierzchni aż 143 000m2 w sześciu halach targowych zlokalizowanych w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy. Atutem Centrum jest bezpośrednie sąsiedztwo Lotniska Chopina oraz głównych tras szybkiego ruchu – S8, S7, S2 i A2.
Warsaw Pack - Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań odbywają się od 2016 roku. Jest to wydarzenie o szerokim zakresie obejmujące m.in.:  techniki pakowania, maszyny i kompletne linie do pakowania, prezentacje opakowań dla wielu gałęzi przemysłu, w tym spożywczego i kosmetycznego oraz logistykę pakowania, w tym systemy magazynowania i transportowania. Ptak Warsaw Expo wraz z Partnerem – Polską Izbą Opakowań – zapraszają do udziału w wydarzeniu. Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 5-7 marca 2019.
ul. Katowicka 62, Nadarzyn
05-830 Wolica
 
 


 
ortis logo
 

PW MS ORTIS Kobieracki, Selerowicz Sp. J. 

Polski producent słomek z papieru i materiałów biodegradowalnych.
Dużą uwagę przywiązujemy do kontroli jakości produktu, której to procedury odpowiadają wymaganiom wielkich korporacji. Firma jest permanentnie audytowana w zakresie jakości, higieny, bezpieczeństwa, ochrony środowiska i warunków socjalnych.
ul. Miła 13
Dziekanów Leśny
05-092 Łomianki

www.msortis.pl

 

 
RAGUS logo 

Przedsiębiorstwo Poligraficzne RAGUS J. Ragus M. Ragus Sp. J.

Jesteśmy drukarnią offsetową  z działem kreacji oferującą swoim Klientom kompleksowe usługi poligraficzne już od blisko pięćdziesięciu lat.
Naszą produkcję koncentrujemy w czterech segmentach:
 • Opakowania (opakowania z tektury litej, opakowania kaszerowane, papierowe torby ozdobne z nadrukiem)
 • Produkty wspierające sprzedaż – POS (standy, dyspensery, hangery itd.)
 • Standardowe Produkty Poligraficzne obrandowane marką Klienta np.: teczki firmowe, segregatory
 • Produkty Specjalne – czyli nieszablonowe, wyróżniające się produkty skierowane do różnych branż, m.in. dla sektora HORECA
Dysponujemy bogatym zapleczem technologicznym: konstrukcje, wizualizacje 3D, prototypy, druk, uszlachetnianie, introligatornia. Wykonujemy analizy i dołączamy certyfikaty pomiarowe. Oferujemy krótkie terminy, korzystne ceny, innowacyjne i opatentowane rozwiązania oraz gwarancję rzetelności i odpowiedzialności.
ul. Letniskowa 4
08-440 Pilawa
 
 

 
logo QUARTZ

QUARTZ S.A.

Innowacyjny producent opakowań o wielu zastosowaniach z materiałów termozgrzewalnych zadrukowanych lub bez zadruku dla branży spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej i chemicznej.
Pakujemy od ponad 20 lat powierzone kosmetyki, produkty chemiczne do użytku domowego, a także proszki, płyny, emulsje, żele i wszelkiego rodzaju produkty spożywcze w opakowania płaskie jak i stojące o różnorodnych kształtach,z naszych własnych lub dostarczonych laminatów, surowców.

ul. Leśna 5
05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 
RADPAK

RADPAK Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.

Produkuje specjalistyczne linie do dozowania i pakowania produktów sypkich w torby typu "stabilo", a także typu "cegła" z etykietą spełniającą funkcję wielokrotnego otwierania. Oferuje nowoczesne kartoniarki do opakowań jednostkowych oraz systemy grupujące i pakujące w kartony zbiorcze. Proponuje dozowniki wagowe: liniowe oraz kombinacyjne o szerokim zakresie naważeń. Specjalizuje się w uruchomieniach typu "turn key": Jeden dostawca - Jeden serwis

ul. Okrężna 2
87-800 Włocławek
 


rsc logo

RSC Auto Id Distribution Wojciech Pajda

RSC Auto ID to nowoczesna fleksograficzna i cyfrowa drukarnia etykiet i opakowań z rozbudowanym parkiem maszynowym, drukiem HD Flexo i bogatymi opcjami finishingu, a także ekspert w dziedzinie identyfikacji procesów, produktów i osób. Oferujemy innowacyjne i kompleksowe rozwiązania optymalizujące pracę we wszystkich obszarach łańcucha dostaw. Dostarczamy sprzęt do druku i czytania kodów, materiały eksploatacyjne renomowanych firm oraz gwarantujemy profesjonalne doradztwo i wsparcie techniczne.

ul. Płochocińska 33
03-044 Warszawa
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 
Sanex logo

SANEX Sp. z o.o.

Sanex jest producentem: palet papierowych (tekturowych), kątowników litych papierowych, materiałów konstrukcyjnych, rdzenia plastra miodu - wypełnienie, płyty plastra miodu od 10 do 50 mm, toreb papierowych, tablic informacyjnych, palet drewnianych – różnego typu, palet EPAL.

Łowce 115
37-554 Łowce
 

 
setbox logo

SET-BOX H. Gołębiewski i R. Kosmalla

Proponujemy szeroką gamę opakowań kartonowych wykonanych z tektury 2, 3, 4 i 5 warstwowej o różnych parametrach wytrzymałościowych. Na życzenie Klienta opakowania drukujemy metodą fleksograficzną  lub kaszerowane z nadrukiem offsetowym.

Goworki 43
04-410 Ostrołęka
 

 
silbo logo

SILBO Sp. z o.o.

Jesteśmy ekspertami w dziedzinie produkcji opakowań. Blisko 20-letnie doświadczenie w branży, wypracowane know-how, znajomość rynku, stałe inwestycje i wprowadzane innowacje oraz wiedza ludzi zasilających szeregi firmy gwarantują, że proponowane przez nas rozwiązania są pewne i dopasowane do oczekiwań klientów. Działamy z duchem przedsiębiorczości, dotrzymujemy obietnic i ufamy naszym kontrahentom.
ul. Wygoda 12
44-240 Żory
tel. 32 422 96 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

 
silgan logo

SILGAN White Cap Polska Sp. z o.o.

Silgan White Cap Polska Sp. z o.o. jest jedna z 7 fabryk firmy Silgan White Cap Europe / Asia, która jest międzynarodowym producentem wieczek metalowych, plastikowych i kompozytowych dla produktów żywnościowych wrażliwych na utlenianie, zamykanych pod ciśnieniem i aseptycznie oraz dla napojów niegazowanych. Jej zamknięcia używane są wyłącznie do zamykania pojemników szklanych lub plastikowych.

ul. Grabska 4
32-005 Niepołomice
 


SOLPLAST logo

SOLPLAST Packaging

Firma Solplast działa na rynku tworzyw sztucznych od 1990 roku. W tym czasie zdobyła ogromne doświadczenie, które pozwala jej działać w obecnym otoczeniu pewnie i perspektywicznie. Stosując nowoczesne technologie oraz wysokiej klasy surowce nasza firma zapewnia możliwość szybkiego dostosowania się do potrzeb zleceniodawcy, oferując produkty najwyższej jakości.
Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych w technologii wtrysku i rozdmuchu w dowolnych ilościach, używając form własnych oraz powierzonych, ze wszystkich rodzajów tworzyw i w każdym kolorze..

ul. Składowa 15
26-052 Nowiny k. Kielc
 

 
sordrew logo

SOR-DREW S.A.

Produkty z drewna: palety typowe i specjalne; palety jednorazowe; skrzynie nietypowe i skrzynio palety; podesty i platformy transportowe; drewniane obudowy maszyn; indywidualne systemy zabezpieczeń na czas transportu; wyroby wg indywidualnych potrzeb klientów Wyroby z metalu: podpory, stojaki, wózki, wieszaki, śruby nietypowe, konstrukcje spawane, obróbka skrawaniem, usługi piaskowania, detale i konstrukcje wg projektu Klienta, precyzyjne części do podzespołów energetycznych Wyroby z tworzyw sztucznych: przykrywki, podkładki, dystanse, osłony, zaślepki , produkty wg indywidualnego zamówienia Elementy wykonywane są z takich materiałów jak: PE, PP, PEHD, PELD, HD (UNILAM).

ul. Sztygarska 26
41-608 Świętochłowice
 

 
świat druku

ŚWIAT DRUKU
wydawnictwo: Polski Drukarz Sp. z o.o.

Wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. istnieje od 1993 roku. Wydaje niezależny, specjalistyczny miesięcznik branży poligraficznej i opakowaniowej – „Świat DRUKU” – obejmujący tematykę: prepress, press i postpress. W ramach Akademii Wiedzy (www.akademia-wiedzy.eu) organizuje konferencje, warsztaty i szkolenia na tematy związane z poligrafią, projektowaniem i produkcją opakowań, marketingiem i reklamą. Sprawuje patronaty medialne nad imprezami organizowanymi przez firmy i instytucje branżowe.

ul. Obywatelska 115
94-104 Łódź
 

 
Targi w Krakowie

Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Kilkanaście lat tradycji, bogate doświadczenie, rzetelność, profesjonalizm,  najnowocześniejszy w Polsce i wielofunkcyjny obiekt wystawienniczy EXPO Kraków - to  dzięki tym argumentom Targi w Krakowie Sp. z o.o. są największym na południu kraju i trzecim w Polsce organizatorem targów i kongresów.Packaging Innovations – uznana marka w branży opakowańMiędzynarodowe Targi Opakowań – Packaging Innovations już od ośmiu lat skupiają przedstawicieli branży opakowań, stając się najbardziej cenioną tego typu imprezą w Europie Centralnej. Uznanie wśród Wystawców i Zwiedzających, rozpoznawalność marki w Polsce i zagranicą oraz ogromne doświadczenie organizatora wpływają na niesłabnący rozwój Targów i stale rosnące zainteresowanie branży. Tylko w ostatniej edycji Packaging Innovations przed 4000 Zwiedzających zaprezentowało się 170 międzynarodowych Wystawców.

ul. Galicyjska 9
31-586 Kraków
 

 
tekpud logo

TEKPUD Sp. z o.o.

Tekpud jest producentem opakowań tekturowych, stawiającym na nowoczesne rozwiązania techniczne, wysoką jakość wyrobów oraz kreatywność kadry kierowniczej i pracowników produkcyjnych. Głównymi odbiorcami są zakłady branż: meblarskiej, spożywczej, elektronicznej, chemicznej i wiele innych. Specjalnością firmy TEKPUD są opakowania dla przemysłu cukierniczego z możliwością nadruku fleksograficznego do 5-ciu kolorów.

ul. Towarowa 24
38-200 Jasło
 

 
tfp logo

TFP Sp. z o.o.

TFP Sp. z o.o. od 1992r. specjalizuje się w produkcji tektury falistej i opakowań. Udział firmy w rynku krajowym wynosi około 10,5%. TFP jest w 100% polską firmą z kapitałem rodzinnym, od wielu lat zarządzaną przez Lucjanę Kuźnicką-Tylenda - Prezesa Zarządu. W ofercie TFP są: opakowania klapowe, opakowania wykrawane z tektury falistej i litej oraz druk fleksograficzny w jakości HD FLEXO i druk offsetowy włącznie z drukiem DIRECT PRINT ; POSM - standy ekspozycyjne, opakowania typu SRP, tektura falista trzy i pięciowarstwowa w arkuszach; projektowanie opakowań oraz doradztwo podczas realizacji projektów opakowań. TFP współpracuje z klientami na zasadach Fair Play, posiada certyfikaty ISO 9001:2000, 14001:2004, FSC, BRC. Od początku działalności realizuje politykę projakościową, nieustannie podnosząć standardy zarówno w odniesieniu do procesów wytwórczych jak i obsługi klientów. To jakość tektury determinuje estetykę, funkcjonalność i trwałość opakowania. Tektura TFP spełnia wszystkie warunki wpisujące się w światowe trendy ochrony środowiska. Firma jest laureatem wielu nagród, takich jak: Trzynasty Diament do statuetki Lidera Polskiego Biznesu BCC, Przedsiębiorstwo Fair Play 2015, Medal Europejski 2016 BCC za opakowanie Redd’s, Indeks Polskiego Patriotyzmu w Biznesie 2016 (Rzeczpospolita).

ul. Katowicka 26,
Dziećmierowo
62-035 Kórnik
 

 
toolco logo

TOOLCO Kazimierz Mitroszewski

TOOLCO ze swoim centrum produkcyjnym w Białymstoku produkuje wyroby z drutu stalowego i z blach: druciane spinacze zaciskowe, blaszane zapinki i inne mające zastosowanie we wszelkiego rodzaju taśmach opakowaniowych, sprzęcie AGD oraz w przemyśle motoryzacyjnym.

ul. Komunalna 11
15-197 Białystok
 

 
tubus logo

TUBUS  Sp. j. Zakład Produkcji Opakowań

Firma specjalizuje się w produkcji opakowań z wysokoprzezroczystej folii PET i PCV. Oferujemy: klejone i składane pudełka prostopadłościenne; pudełka o wymiarach i kształtach odbiegających od standardów; profile o przekroju kwadratu i prostokąta, nawijane na role do 350 m, doskonale nadające się do pakowania: rolet, karniszy, żaluzji, map itp.; opakowania profilowane cięte na dowolną długość; opakowania cylindryczne.

ul. Marsa 33
04-246 Warszawa
 
 


ulma na fb

ULMA Packaging Polska

Firma ULMA Packaging specjalizuje się w świadczeniu usług, jak również w projektowaniu i produkcji urządzeń pakujących.
Dzięki ponad 50 lat doświadczenia, zespołowi wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, najnowocześ-niejszych konstrukcjach i technologii produkcyjnej, firma ULMA Packaging oferuje szeroko innowacyjne rozwiązania w systemach i urządzeniach pakujących.

ul. Sikorskiego 5
05-119 Legionowo

www.ulmapackaging.pl

  

 
WSL LOGO PION rgb 800

Wyższa Szkoła Logistyki w Poznaniu

Pierwsza w Polsce uczelnia logistyczna. Kształci studentów na kierunkach: „Zarządzanie”, „Logistyka” oraz "Ekonomia" Kierunek Zarządzanie: Inwestycje i nieruchomości logistyczne; Zarządzanie logistyką w małych i średnich przedsiębiorstwach; Zarządzanie jakością; Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. Kierunek Logistyka: Logistyka produkcji; Logistyka handlu i dystrybucji; Eurologistyka; Inżynieria Systemów logistycznych. Kierunek Ekonomia: Ekonomika transportu Prowadzi studia podyplomowe, które umożliwiają słuchaczom wzbogacenie posiadanej wiedzy o nowe aspekty.
ul. Estkowskiego 6
61-755 Poznań
 

 
yanko logo

YANKO Sp. z o.o.

Producent opakowań z tworzyw sztucznych oraz opakowań papierowych. W swoim asortymencie posiada: torebki fałdowe i płaskie z nadrukiem (do 3 kolorów); opakowania do gastronomii (hot dog, hamburger, kebab itp.)z papieru powlekanego PE; woreczki foliowe płaskie ,z fałdą denną, tasiemką samoprzylepną; woreczki do pakowania próżniowego; woreczki typu FLOW PACK; woreczki z zawieszką typu EURO.
Rogoźnica 309
36-060 Głogów Małopolski